یک معرفی کوتاه

درباره ما

شرکت مبنا توسعه سلامت يکي از شرکت‌هاي گروه مبنا مي‌باشد که در سال 1395 به همت جوانان دانشجوي نخبه رشته مکانيک دانشگاه تهران فعاليت خود را با موضوع طراحي، توليد و مونتاژ قطعات لوازم و تجهيزات پزشکي-بيمارستاني، توانبخشي و فيزيوتراپي آغاز کرد و با رويکرد ارائه خدمات در حال خدمت­ رساني است.

درباره ما

شرکت مبنا توسعه سلامت يکي از شرکت‌هاي گروه مبنا مي‌باشد که در سال 1395 به همت جوانان دانشجوي نخبه رشته مکانيک دانشگاه تهران آغاز به کار کرد. خدمات این مجموعه شامل طراحي، توليد و مونتاژ قطعات لوازم و تجهيزات پزشکي-بيمارستاني، توانبخشي و فيزيوتراپي می‌باشد و با رويکرد ارائه خدمات در حال خدمت­ رساني است. هدف و انگيزه اصلي در راه اندازي اين شرکت، تلاش در راه آباداني ميهن عزيزمان بود که اين هدف جز با همکاري بي دريغ مهندسان و عزم راسخ آنها در استفاده از علوم و تکنولوژي روز امکان پذير نبود.

مهمترين ارزش­هاي اين مجموعه افزايش بهره وري، توسعه امکانات سخت افزاري و نرم افزاري، توليد به هنگام با استفاده از امکانات و پشتکار نيروهاي دانش بنيان با هدف افزايش سطح رضايت مشتريان داخلي و خارجي مي باشد. چشم انداز ما ارتقاي هرچه بيشتر سطح کيفيت محصولات و خدمات در راستاي استانداردهاي داخلي و بين المللي، انتقال تکنولوژي روز دنيا به داخل کشور، توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش، توسعه خدمات ارزش افزوده مبتني بر نيازهاي مشتريان، تاسيس باشگاه مشتريان مبنا توسعه سلامت و ارايه قيمت رقابتي بر اساس بازارهاي هدف در دستور کار برنامه 5 ساله مي‌ياشد.

مشتریان ما

با ما در ارتباط باشید…

تماس با ما

نشانی: تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از خیابان جلال آل احمد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان جدید دانشکده مکانیک، طبقه هفتم

تلفن:  22863856-021

ایمیل: info@mbtsco.ir